Chłopcy naszej szkoły najlepszymi piłkarzami ręcznymi i siatkarzami w Łomży w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Po wygraniu mistrzostw miasta w koszykówce nasi uczniowie okazali się także najlepsi w obecnym roku szkolnym w piłce ręcznej i siatkówce.

W dniu 15.03.2024 r. w hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży odbyły się Mistrzostwa Łomży Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców, w których nasi uczniowie po zwycięstwie 23:1 nad zespołem SP 1 Łomża zajęła I miejsce. Skład drużyny chłopców:

Antoniuk Sviatoslav VII C,

Cienkus Filip VIII C,

Dziemiński Hubert VII F,

Filipkowski Przemysław VIII A,

Greloch Gabriel VII C,

Kondracki Adam VIII B,

Pazik Szymon VIII B,

Sadłowski Damian VII A,

Skrodzki Bartosz VIII B,

Smugarzewski Wiktor VIII A,

Wankiewicz Wiktor VII C.

Opiekun: Wojciech Kamiński.

Z kolei  19.03.2024 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomży odbyły się Mistrzostwa Łomży Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Po zwycięstwach nad zespołem SP 1 Łomża (2:0) i SP5 Łomża (2:1) nasi uczniowie zajęła I miejsce.

Skład drużyny chłopców:

Antoniuk Sviatoslav VII C,

Cienkus Filip VIII C,

Filipkowski Przemysław VIII A,

Greloch Gabriel VII C,

Karwowski Julian VII F,

Kondracki Adam VIII B,

Pazik Szymon VIII B,

Sadłowski Damian VII A,

Skrodzki Bartosz VIII B,

Smugarzewski Wiktor VIII A,

Wankiewicz Wiktor VII C.

Opiekun: Wojciech Kamiński.

GRATULUJEMY !

 

Piłkarze ręczni            

 

 

Siatkarze 1