Jak namalować swój sen? Doskonale udało się to pięciu uczniom naszej szkoły, laureatom konkursu „Ilustracja ze snu” ogłoszonego przez  Wydawnictwo Zakamarki i Kino Dzieci, a rozpropagowanego przez bibliotekę szkolną.

Do wydawnictwa napłynęło mnóstwo prac, a jury postanowiło docenić i nagrodzić najlepsze,  przyznając po kilka równorzędnych miejsc. Nasi uczniowie zdobyli:

Magdalena Kaliściak  kl. III C – I miejsce

Bartłomiej Biedrzycki kl. IIF   - I miejsce

Kornelia Kisiel kl. II F     – II miejsce

Wiktor Plona kl. IB          -  II miejsce

Lena Grochowska kl. IB – III miejsce

Dzieci otrzymały piękne, wybrane przez siebie z oferty Wydawnictwa Zakamarki nagrody książkowe oraz zestawy gadżetów od Kina Dzieci.

Serdecznie gratulujemy!

Barbara Baranowska