Wesoło i gwarno było na obchodach Święta Pluszowego Misia w bibliotece. Swoje ukochane pluszaki  na wystawę przynieśli uczniowie. Najpierw odbył się plebiscyt w klasach, a następnie w bibliotece dzieci mogły zagłosować na najpiękniejszego, ich zdaniem, misia. Było ich aż 88. Najwięcej głosów zdobyły maskotki Igora Młynarczuka z IVB, Stanisława Kąklewskiego z IIIA i Tymona Chojnowskiego z IIA.  Uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody.

Tego dnia można było też zrobić sobie zdjęcie w misiowej fotobudce, przeczytać gazetkę o znanych misiach i wypożyczyć książkę – o niedźwiadkach oczywiście. Całości dopełniła degustacja miodu.

Pomimo coraz nowocześniejszych zabawek, pluszowy miś to nadal ukochana maskotka. Każdy egzemplarz na wystawie był piękny i wyjątkowy. Wszystkim, którzy odwiedzili bibliotekę, ten dzień przyniósł wiele radości i uśmiechu.