W konkursie na „Najlepiej czytającą klasę” brali udział wszyscy uczniowie klas IV-VIII. W maju, po przeanalizowaniu stanu czytelnictwa w roku szkolnym 2021/2022, wyłoniono zwycięzcę.

Laureatem konkursu na Najlepiej czytającą klasę w szkole została klasa VIIA.

Wszystkim czytelnikom dziękujemy  za wytrwałość w czytelniczych zmaganiach. Cieszymy się, że wielu uczniów od najmłodszych lat rozwija swoje czytelnicze pasje. W ulubionych książkach szuka furtki do pięknego świata ludzkiej wyobraźni.

Najlepiej czytająca klasa zostanie nagrodzona nagrodą specjalną - bonem z przeznaczeniem na zorganizowanie wspólnego wyjścia do kina.

Gratulujemy zwycięskiej klasie i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji tego konkursu w nowym roku szkolnym.

Za finansowe wsparcie naszych czytelniczych inicjatyw dziękujemy: Pracowni Złotniczej Jubiler Składanek i Firmie komputerowej Apyts.

czyt