Dzięki życzliwości Wydawnictwa Znak i Instytutu Pamięci Narodowej szkolna biblioteka wzbogaciła się o nowe książki. Wydawnictwo Znak przekazało nam piękne, interesujące książki o tematyce podróżniczej, przygodowej i obyczajowej dla młodszych i starszych czytelników. IPN ofiarował nam książki historyczne, m.in. całą serię Patroni Naszych Ulic, przybliżającą sylwetki osób, których nazwiskiem nazywane są ulice.

Cieszy nas każda książka, dzięki której nasza oferta czytelnicza staje się bogatsza. Nowe pozycje już są wypożyczane, cieszą się powodzeniem wśród czytelników.

Serdecznie dziękujemy sponsorom, a uczniów zapraszamy do lektury

zdj 1

zdj 2