Pod takim hasłem 12 maja br.  odbył się międzyszkolny konkurs ze znajomości serii książek Brandona Mulla „Baśniobór” , zorganizowany przez Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej  w Łomży.

Do konkursu przystąpiło 9 drużyn: SP w Piątnicy, SP w Kisielnicy, SP wRakowie-Boginiach oraz 6 szkół łomżyńskich – SP nr 2, SP nr 4, SP nr 5, SP nr 7, SP nr 9, SP nr 10.

Naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice: Antonina Zabielska z kl. VD i Martyna Dąbrowska z kl. VB. Uczestnicy musieli wykazać się bardzo rozległą i szczegółową wiedzą z 5 tomów serii. Po niezwykle wyrównanej walce i dogrywce dziewczęta zajęły IV miejsce. Gratulujemy!

Barbara Baranowska

biblioteka szkolna