Miło nam poinformować, że w Konkursie Ekologicznym pt. “Przyroda jest wieczna, jeśli jest bezpieczna” uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce.

Konkurs trwał od maja do października 2022 r. W tym czasie zebraliśmy i przekazaliśmy do Zakładu Gospodarowania Odpadami 3855 kg baterii i makulatury.

Wyniki link: https://pszoklomza.pl/wyniki-konkursu-przyroda-jest-wieczna-jesli-jest-bezpieczna/#more-2483

Jest to już kolejny raz, kiedy zdobywamy I nagrodę w konkursie na zbiórkę zużytych baterii
i makulatury. To dzięki Wam drodzy Uczniowie i Rodzice konkurencję zostawiamy daleko w tyle.

Wygraną przeznaczymy w tym roku na zakup sprzętu, który wykorzystamy np. podczas dyskotek szkolnych. Ponadto nagrody otrzymają również uczniowie, którzy najbardziej zaangażowali się w zbiórkę odpadów.

Organizatorem konkursu i sponsorem nagrody jest Zakład Gospodarowania Odpadami w Łomży.

Lista nagrodzonych uczniów:

1. Makać Oliwia, klasa II b (wych. Barbara Marchewka),
  2. Lubiecki Filip, klasa I b (wych. Bożena Mieczkowska),
  3. Grochowska Lena, klasa VII b (wych. Marzena Kowalik),
  4. Wiktorzak Mateusz, klasa III a (wych. Małgorzata Glińska),
  5. Godlewski Wiktor, klasa III d (wych. Beata Garlicka),
  6. Kleczyńska Natalia, klasa III d (wych. Beata Garlicka),
  7. Staniurski Alexandra, klasa III d (wych. Beata Garlicka),
  8. Miszczuk Julia, klasa IV a (wych. Monika Oszczapińska),
  9. Nowacki Szymon, klasa IV a (wych. Monika Oszczapińska),
  10. Rzeźniczak Jakub, klasa IV a (wych. Monika Oszczapińska),
  11. Tomaszewska Ewa, klasa IV e (wych. Wiesława Domalewska),
  12. Dąbrowska Izabela, klasa IV e (wych. Wiesława Domalewska),
  13. Sienicka Liliana, klasa IV e (wych. Wiesława Domalewska),
  14. Kołakowska Emilia, klasa II a (wych. Agnieszka Targ),
  15. Klewicka Zuzanna, klasa VI e (wych. Kamila Rybarz-Bargielska),
  16. Chrostowski Szymon, klasa Vb (wych. Marta Wyrwas).

Nagrodzeni uczniowie otrzymają gry planszowe o łącznej wartości 1600 zł. Wygraną o wartości 1300 zł przeznaczyliśmy na zakup zestawu oświetleniowego.

Dziękujemy organizatorowi i wszystkim uczestnikom konkursu !!!

Dokumentacja zdjęciowa wykonana została dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości i #LaboratoriaPrzyszlosci

Barbara Baranowska