31 maja 2022 o godzinie 17.30 uczniowie klasy IVB wraz z rodzicami wzięli udział w uroczystej godzinie baśni, podczas której wystawili dla rodziców kilka scenek inspirowanych swoimi ulubionymi baśniami.

W galerii naszej szkoły pojawiły się wróżki, królewny, książęta, smok, wilk i Czerwony Kapturek, który szukał księcia na czacie. Było wesoło, ale także pouczająco. Zapamiętamy motto z baśni „Uważaj, bracie, jak umawiasz się na czacie” czy „Nie pomoże dobra wróżka, gdy u panny brudna nóżka.” Występy oklaskiwali nasi kochani Rodzice, którym zadedykowaliśmy scenkę „Szanujmy sponsorów” z okazji Dnia Rodzica. To wszak ich zasługa, ze mieliśmy takie wspaniałe kostiumy. Rodzi ce oraz goście / kilkoro uczniów z klasy IV A oraz rodzeństwo uczniów/ nagrodzili nas gromkimi brawami.

To było bardzo miłe spotkanie. Doskonaliliśmy swoje recytatorskie i aktorskie talenty pod czujnym okiem naszej polonistki p. W. Domalewskiej, która była niezmiernie dumna z naszego występu.