22 marca 2023 r. w galerii naszej szkoły odbył się szkolny konkurs recytatorski „Powiedz to jeszcze raz - wiersze trudne w wymowie”. Etap powiatowy konkursu  w ramach Dni Literatury Dziecięcej skierowany do uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z Łomży i powiatu łomżyńskiego odbędzie się 20.04.2023 r,/ kl. I – IV /  i  21.04.2023 r. / kl. V – VIII /.

Jury w składzie: p. Ewa Urbanowska, p. Barbara Baranowska oraz gość specjalny – p. Anna Domalewska , aktorka Teatru Animacji w Poznaniu wyłoniło zwycięzców spośród 17 recytatorów z klas IV – VI:

I miejsce - Maja Kazimierczuk, kl. V e, opiekun p. Hanna Chilińska
II miejsce ex aequo - Liliana Sienicka, kl. IV e, opiekun p. Wiesława Domalewska oraz Laura Modzelewska, kl.VI a, opiekun p. Aldona Gromelska
III miejsce ex aequo- Jakub Chojnowski, kl. V e, opiekun p. Hanna Chilińska oraz Mateusz Jankowski, kl. VI c, opiekun p. Kamilla Rybarz – Bargielska.

Podczas konkursu panowała bardzo miła atmosfera. Pani Anna Domalewska zaproponowała ćwiczenia rozluźniające i dykcyjne, które pozwoliły młodym artystom odstresować się i w pełni zaprezentować swoje umiejętności.

Gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom.

Hanna Chilińska i Wiesława Domalewska