W dniu 21 kwietnia 2022r. odbył się w naszej szkole etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju BRD dla uczniów szkół podstawowych.

Grupa I w składzie:  Maja Ciuchnicka /5D/, Aleksandra Kozicka /5C/, Adam Wójcik /5D/, Oskar Musiński /5F/- zajęła I miejsce w łomżyńskich eliminacjach powiatowych w kategorii szkół podstawowych.

Z kolei grupa II w składzie:  Małgorzata Rykaczewska /8G/, Kajetan Dąbrowski /8H/, Kacper Łętowski /8G/- zajęła II miejsce w łomżyńskich eliminacjach powiatowych w kategorii szkół podstawowych z miasta Łomży.

Ponadto Maja Ciuchnicka zajęła I miejsce indywidualnie w powyższym turnieju, zaś Adam Wójcik  III miejsce indywidualnie.

W związku z powyższym obydwie drużyny zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego, który odbył się 10 i 12 maja b.r. w Białymstoku.

10 maja 2022r. drużyna w składzie: Małgorzata Rykaczewska (8G), Kajetan Dąbrowski (8H) i Kacper Łętowski (8G) zajęła III miejsce w XLIII Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych - grupa II. Turniej odbył się w Białymstoku. Uczniowie otrzymali puchar.

Natomiast 12 maja drużyna naszej szkoły w składzie: Maja Ciuchnicka , Adam Wójcik , Aleksandra Kozicka i Oskar Musiński zajęła VI miejsce w XLIII Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych - grupa I. Turniej również odbył się w Białymstoku.