W dniu 30 maja w naszej szkole odbyła się dyskoteka szkolna. Uczniowie klas IV-VIII ruszyli w taneczne pląsy o godzinie 17.00. Na parkiecie swoje wdzięki prezentował najmłodszy uczestnik zabawy, który miał zaledwie kilka lat.  Wszyscy bawili się w rytm ulubionych utworów muzycznych. Uczniowie klasy 7a (Rafał Rezka, Przemysław Filipkowski, Rafał Kleczyński i Cyprian Mieczkowski) mieli do odegrania swoje role przy konsoli, dbając o odpowiedni dobór muzyki. Sądząc po reakcji uczestników zabawy, nasi Dj-e spisali się na szóstkę.  Można stwierdzić, że muzyka i taniec to najlepszy sposób na integrację. Zabawa trwała do godziny 19.00,  po czym zmęczeni, ale zadowoleni uczniowie udali się do domów.

Dziękujemy nauczycielom za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku!

Dziękujemy naszym DJ-om i uczniom za aktywny udział w dyskotece szkolnej!

Tekst i zdjęcia: Przemysław Bagiński

Dokumentacja zdjęciowa wykonana została dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci