Uczniowie klas ósmych 12 czerwca bawili się na Balu Ósmoklasisty. Po napisaniu egzaminów i wystawieniu ocen, nadszedł czas na nieco szaleństwa na parkiecie i odreagowanie stresu. Bal był dla młodzieży ostatnią okazją do wspólnej szkolnej zabawy, zrobienia pamiątkowych klasowych zdjęć i zatańczenia z nauczycielami. Samorząd Uczniowski wspólnie z wychowawcami i uczniami klas ósmych zadbali o piękną oprawę balu. Wielogodzinne przygotowania sali dyskotekowej, ścianki do zdjęć, sal klasowych - opłaciły się. Uczniowie bawili się przez ponad trzy godziny i wcale nie chcieli zejść z parkietu.

W tym roku mury Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży opuści blisko 170 absolwentów z siedmiu klas.

Drodzy Uczniowie życzymy Wam, żebyście mieli jak najmilsze wspomnienia z Balu Ósmoklasisty i tego etapu życia, jakim jest szkoła podstawowa.

Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom i Rodzicom.

Szczególne podziękowania składamy naszym szkolnym DJ-om.

Tekst i zdjęcia: Przemysław Bagiński

Dokumentacja zdjęciowa wykonana została dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci