Walentynki to coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od  św. Walentego - patrona zakochanych. W tym dniu wysyłamy listy zawierające wyznania miłosne i obdarowujemy się drobnymi upominkami.

14 lutego również w naszej szkole walentynkowi listonosze ruszyli do pracy, roznosząc listy, laurki, bileciki i słodkie upominki z wyznaniami uczuć prosto z serca. W tym roku liczba przesyłek przekroczyła nasze oczekiwania. Udało się posegregować i dostarczyć do adresatów ponad 500 walentynek. Uczniowie z wielkim zapałem przygotowali skrzynkę pocztową, ściankę walentynkową i sprawnie dostarczyli przesyłki do adresatów.

Dziękujemy nauczycielom, którzy jak zawsze okazali przychylność podczas organizacji walentynek.

Największe podziękowania kierujemy do uczniów, tych bezpośrednio zaangażowanych w prace, ale również tych zakochanych, którzy postanowili wysłać coś od serca. Wszystkim wystawiamy oceny celujące.

Kolor czerwony zaakcentowany ubiorem u uczniów wychowawcy nagrodzili pozytywnymi punktami z zachowania.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.

Aneta Olszak, Przemysław Bagiński

Dokumentacja zdjęciowa wykonana została dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci

Tekst i zdjęcia: Przemysław Bagiński