walent  Zdalne Walentynki w SP9

KOCHAĆ JAK TO ŁATWO POWIEDZIEĆ,
                                           KOCHAĆ - TYLKO TO, WIĘCEJ NIC.

BO MIŁOŚĆ JEST NIEPOKOJEM,
                                           NIE ZNA DNIA, KTÓRY DA SIĘ POWTÓRZYĆ...”

Z tej okazji SAMORZĄD UCZNIOWSKI przygotował niespodziankę! Uczniowie z każdej klasy, wykonali Walentynki, ubrali się na czerwono i napisali wierszyk, który zaprezentowali na lekcji online  swoim nauczycielom.

Mimo, że tegoroczny Dzień Świętego Walentego był inny, to uczniowie i nauczyciele bawili się doskonale. Atmosfera była niesamowita, lekcje minęły bardzo szybko.

Był to dzień pełen niezapomnianych wrażeń. Większość z nas otrzymała Walentynkę od swojej sympatii.

Pomoc schronisku „Arka”

W dniach 10-31 marca 2021 roku w  Szkole Podstawowej nr 9 im. Księcia Mazowieckiego Janusza I w Łomży została przeprowadzona akcja charytatywna na rzecz zwierząt z łomżyńskiego schroniska „Arka”. Przedsięwzięciem zajmował się Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami, panią Marzeną Kowalik i panem Arkadiuszem Bałazym.

Zwróciliśmy się z apelem do nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów klas I-III i IV- VIII o pomoc bezdomnym psom. Nasz apel spotkał się z ogromnym odzewem. Po około dwóch tygodniach zbiórki zebraliśmy kilkaset kilogramów karmy. Cieszymy się, że zawsze możemy liczyć na solidarność naszej społeczności. Mimo pandemii, wielu nauczycieli i rodziców z uczniami znalazło czas, aby dostarczyć karmę do schroniska.      Po raz kolejny pokazaliśmy, że tradycje niesienia pomocy potrzebującym nie są obce w naszej szkole.

Serdecznie dziękujemy za pomoc wychowawcom, rodzicom uczniów i uczniom.

Samorząd Uczniowski SP9

karma1