Z A Ś W I A D C Z E N I E

Zaświadczam, iż Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 9 im. Księcia Mazowieckiego Janusza I w Łomży, pracował i udzielał się w charakterze wolontariusza ochotniczo i bez wynagrodzenia w trakcie prowadzonej zbiórki publicznej zarejestrowanej w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji pod numerem 2020/1731/KS pod nazwą „Drużyna Kubusia – razem wygramy z SMA”.

Zbiórka publiczna ma na celu zebranie środków finansowych na rzecz Jakuba Suchodoły, które posłużą na zakup terapii genowej – najdroższego leku świata, wartego 9,5 mln zł o nazwie Zolgensma.

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 9 im. Księcia Mazowieckiego Janusza I w Łomży na przełomie od września do listopada 2020 roku w ramach wolontariatu uczestniczył w zbiórce „ NAKRETUSIA DLA KUBUSIA – wielka zbiórka nakrętek”.

Zaświadczenie wydaje się na żądanie Arkadiusza Bałazy.

Z poważaniem,

Barbara Suchodoła