We wrześniu bieżącego roku szkolnego odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.  Uczniowie wybierali jednego przedstawiciela ze swojej klasy. Ostatecznie Samorząd Uczniowski  stanowi  33 uczniów z klas IV-VIII i  III gimnazjum.  Opiekunowie pozostali bez zmian : pani Aldona Gromelska i pan Łukasz Kurowski.

W kolejnej turze wyborów społeczność uczniowska wyłoniła zarząd nowego SU. Przewodniczącym został Hubert Kozłowski z klasy VIIIb, zastępcą Wiktoria Rutkowska z VIIe a skarbnikiem Maya Konopko z VIIId. We wrześniu wybrano również Rzecznika Praw Ucznia a został nim po raz kolejny pan Arkadiusz Bałazy.

Aktualnie Samorząd Uczniowski pracuje w czterech sekcjach: charytatywnej, sportowo- muzycznej, organizacyjno-porządkowej  i  informacyjno- dekoracyjnej.