UWAGA!!!

Podręczniki i materiały ćwiczeniowe uczeń otrzymuje nieodpłatnie

Z WYJĄTKIEM RELIGII

Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej

w klasie II

w roku szkolnym 2021/2022

PODRĘCZNIKI

* Edukacja wczesnoszkolna

„Szkolni Przyjaciele”. Podręcznik, klasa 2, części 1-4. Autorzy: K.Preibisz-Wala, E.Schumacher, I.Zarzycka, prof. Jadwiga Hanisz. Wydawnictwo: WSiP 2018r. Nr dopuszczenia: MEN 813/3/2018.

„Szkolni Przyjaciele”. Matematyka. Podręcznik, klasa 2, części 1-2. Autorzy: K.Preibisz-Wala, E.Schumacher, I.Zarzycka, prof. Jadwiga Hanisz. Wydawnictwo: WSiP 2018r. Nr dopuszczenia: MEN 813/4/2018.

* Język angielski

„Tiger & Friends 2”. – książka ucznia. Autorzy: C.Read, M.Ormerod, M.Kondro. Wydawnictwo: Macmillan. Nr dopuszczenia MEN - 1051/2/2020.

MATERIAŁY ĆWICZENIOWE

* Edukacja wczesnoszkolna

„Szkolni Przyjaciele” – karty ćwiczeń, klasa 2, części 1-4. Autorzy: K.Preibisz-Wala, E.Schumacher, I.Zarzycka, prof. Jadwiga Hanisz.Wydawnictwo: WSiP 2018r.

„Szkolni Przyjaciele” – Matematyka. Karty ćwiczeń, klasa 2, części 1-2. Autorzy: K.Preibisz-Wala, E.Schumacher, I.Zarzycka, prof. Jadwiga Hanisz. Wydawnictwo: WSiP 2018r.

* Język angielski

„Tiger & Friends 2”. – zeszyt ćwiczeń. Autorzy: C.Read, M.Ormerod, M.Kondro. Wydawnictwo: Macmillan.

ZAKUP  PRZEZ  RODZICÓW

RELIGIA

„Odkrywam KRÓLESTWO BOŻE”. Podręcznik do religii dla klasy II szkoły podstawowej. Autorzy: ks. dr K.Mielnicki, E.Kondrak.  Wydawnictwo: Jedność 2021. Nr dopuszczenia: w trakcie realizacji.