Dzięki uczestnictwu w programie Laboratoria Przyszłości, najmłodsi uczniowie naszej szkoły mieli możliwość poszerzania swojej wiedzy z wykorzystaniem najnowszej technologii. Okulary ClassVR pozwoliły  uczniom klas 2a i 1a przenieść się w rozmaite zakątki świata, popływać z rekinami, czy poznać bogate w życie lasy tropikalne. Najnowsza technologia ułatwia przyswajanie wiedzy, pozwala odwiedzać miejsca niedostępne, zmienia postrzeganie nauczyciela, zwiększa zaangażowanie i integrację uczniów.

Na zdjęciach uczniowie klasy 2a i 1a.

Lekcje z wykorzystaniem okularów ClassVR. Zajęcia została przeprowadzone dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci

Tekst i zdjęcia: Przemysław Bagiński