Dzięki uczestnictwu w programie Laboratoria Przyszłości, uczniowie naszej szkoły mają możliwość poszerzania swojej wiedzy z wykorzystaniem najnowszej technologii. Na lekcjach biologii, dzięki okularom najnowszej generacji ClassVR, poznają budowę anatomiczną człowieka, oglądają serce i inne narządy, mogą zajrzeć do wnętrza naczyń krwionośnych, a także doświadczyć obecności dzikich zwierząt w pracowni. Technologia wykorzystywana do tworzenia gier komputerowych, szkoleń dla wojska i personelu medycznego zawitała do naszej szkoły, przenosząc lekcje w inny wymiar. Zarówno rozszerzona, jak i wirtualna rzeczywistość pozwalają na nowatorskie podejście do nauczania, tak aby uczeń w pełni angażował się w proces nauki.

Na zdjęciach uczniowie klas 6b i 7c.

Lekcje z wykorzystaniem okularów ClassVR. Dokumentacja zdjęciowa wykonana została dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci

Tekst i zdjęcia: Przemysław Bagiński